JCI Türkiye'nin Hedefi 5.000 Ağaç

JCI Türkiye olarak ülkemizin birçok noktasında yaşanan yangınlardan dolayı derin bir üzüntü ve kaygı içindeyiz. Bu nedenle de tüm şubelerimiz, üyelerimiz ve gönüllülerimiz ile birlikte “Hedef 5.000 Ağaç” diyoruz🌳🌴

İlk 1.000 ağaç üyelerimiz ve gönüllülerimizin katkıları ve TEMA Vakfı aracılığıyla doğaya bağışlanacak, kalan 4.000 ağacımız da şubelerimiz ve üyelerimiz ile yapacağımız ortak proje ile “Tohum Topu” olarak doğayla buluşturulacaktır.


Yakın zamanda duyurusunu çıkacağımız ve gönüllü eğitmenlerimizle düzenleyeceğimiz eğitimlerle ve seminerle de afet bilinci üzerine kalıcı ve harekete geçirici bilgilendirme çalışmalarıyla projemizi sürdürülebilir bir noktaya taşımayı hedefliyoruz. Kendini geliştir, cennet vatanımıza nefes ol. Haydi ülkemizdeki ormanları yeniden yeşillendirelim🌴💪 📌Not: Fidan bağışının ilgili notuna Şube - Ad/Soyad bilgilerini yazmanız ve makbuzunu şube başkanınız ile paylaşmanızı rica ederiz. İlgili linkimiz: https://www.tema.org.tr/fidan-bagisi-secenekleri Katkılarınız ve destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

42 görüntüleme