JCI Türkiye %100 Verimlilik Programı Açıklandı

JCI'ın globalde tüm ulusal ve yerel organizasyonları sağlıklı bir yönetime teşvik etmek için oluşturduğu %100 verimlilik programının sonuçları hem globalde hem de ulusal seviyede açıklandı.

Bu sene ilk defa farklı bir formatta hazırlanan ve hatta zorlaştırılan programda globalde bu onura sadece JCI Hindistan ve JCI Moğolistan sahip olurken, Avrupa'daki en yüksek puanı JCI Bulgaristan ile beraber alan ülkemiz, zirvede yer aldı.


25 Aralık 2021 akşamı düzenlenen çevrimiçi JCI Türkiye Ödülleri programında ulusal sonuçlar da açıklandı. Bu sonuçlara göre üç farklı seviyede toplamda yedi şubemiz programda başarı sağlarken; JCI Adana, JCI Avrasya ve JCI İstanbul %100 Verimlilik programında en üst seviye başarıyı yakaladılar.


JCI Türkiye 2021 yılı %100 Verimlilik Programı Sonuçları:
Bu program şubelerin etkin şekilde yönetildiği, hem ulusal hem global hedeflere destek olurken, büyüme yaşadığının kanıtı olarak gösterilir. Başarı sağlamış tüm şubeleri tebrik ediyoruz. Programın takibini sağlayan ulusal direktörümüz Katibe Uğurluel ve başkan yardımcımız M. Arkın Çoban'a katkıları için teşekkür ediyoruz.


29 görüntüleme