JCI & BNI Networking Etkinlikleri

Üyelerinin çoğunluğu farklı sektör gruplarından girişimcilerden oluşan JCI’ın sunduğu 4 fırsat alanından birisi de girişimcilik ve iş dünyasıdır. Yüzün üstünde ülkede, 5000’in üzerinde şube ile toplumsal problemlere sürdürülebilir çözümler üretmek üzere faaliyette bulunan JCI üyelerine uluslararası iş ağı oluşturma fırsatları sunuyor.


JCI Türkiye olarak KKTC ve 15 şehirde 24 şube ve 2 temsilciliğimizde (şube listesi) bulunan 700 üzeri üyemiz ile toplumda pozitif değişim yaratacak liderler yetiştirmeye devam ediyoruz.


Lider üyelerimizin üretip yürüttüğü projeler ile iş dünyasından bireysel gelişime, sürdürülebilir kalkınma amaçlarından uluslararası fırsatlara kadar birçok konuda sürdürülebilir çözümler oluşturuyoruz.


JCI girişimci üyelerimize hem ulusal hemde uluslararası çapta önemli networking fırsatları sunuyor. JCI Türkiye olarak bizde oluşturduğumuz programlar ile bu fırsatları çoğaltıyoruz. 2020 yılı son çeyrekte kaliteli iş yönlendirmelerinin geliştirilmesi ve iş sahiplerinin referansla pazarlama ile işlerini büyütmeleri için uygulamalı, pozitif, destekleyici ve sistemleştirilmiş bir "Networking" ortam sağlayan BNI (Business Network International) ile paydaşlığımızı duyurduk.


BNI paydaşlığı ile oluşturulan networking etkinlikleri her ay farklı sektör temsilcilerini bir araya getiriyor. Etkinliklere BNI üyeleri ve 15 şehirde bulunan 24 Şube ve 2 temsilciliğimizin üyeleri katılım gösteriyor. İşini büyütmek için YENİ MÜŞTERİLER veya TEDARİKÇİLERE ulaşmak isteyen üyelerimiz kendi aralarında iş bağlantıları kurduğu gibi BNI üyeleri ile de iş geliştirme fırsatı buluyorlar.


BNI Paydaşlığı ile ne hedefleniyor ?

  • JCI Türkiye içerisindeki 15 şehirde bulunan 24 şube ve 2 temsilciliğimizdeki girişimci veya beyaz yakalı üyelerimizin birbirleri ile NETWORKING yapmalarını sağlamak.

  • BNI üyelerinin de dahil olacağı networking etkinlikleri sayesinde JCI dışında bir networke ulaşarak üyelerimizin işlerini büyütmelerine katkı sağlamak.


Hangi faaliyetler hedefleniyor ?

  • Her ay farklı bir sektör grubunun dahil olabileceği, ayda bir kez gerçekleşecek networking etkinlikleri gerçekleştirmek.

  • 12 farklı sektör grubuna yönelik gerçekleştirilecek networking etkinlikleri:

1-Gayrimenkul / Tamamlayıcı Hizmetler 2-İşletme 3-Sağlık / Güzellik 4-Bireysel Hizmetler 5-Tekstil / Hazır Giyim 6-Bilişim / Telekomünikasyon 7-İnşaat Taahhüt ve Altyapı 8-Pazarlama 9-Hukuk/Finans 10-Dış Ticaret / Lojistik / Gümrükleme 11-Turizm / Organizasyon 12-Endüstri Üretim / Sanayi


Kimler katılabilir ?

  • JCI Türkiye üyeleri, senatörleri ve alumnileri.

  • Şube başkanının onayına istinaden aday üyeler.

  • İşlerini büyütmek adına yeni müşterilere veya tedarikçilere ulaşmak isteyen; girişimci veya beyaz yakalı herkes.


İş birliği çerçevesinde yapılan sektörel toplantılarda, 2020 yılı içerisinde "Gayrimenkul ve Tamamlayıcı Hizmetler" ve "İnşaat - Taahhüt ve Altyapı" konularında BNI ve JCI üyeleri bir araya gelerek iş fırsatları hakkında konuşup, iş ağlarını genişletme şansına sahip oldular.2021 Faaliyetler ne zaman gerçekleşecek?


25 OCAK 2021

16:00 – 18:00

“İŞLETME” Networking Etkinliği


- İşletme koçları

- Kurumsal eğitimler

- İnsan Kaynakları

- Yönetim Sistemleri Danışmanları

- ISO - Belgelendirme Hizmetleri

- İş Sağlığı ve Güvenliği

- Ofis Mobilyaları

- MICE (Kurumsal Turizm)

- Ofis sarf malzeme tedarik

- Tercüme hizmetleri


22 ŞUBAT 2021

16:00 – 18:00

“PAZARLAMA” Networking Etkinliği


- Creative Reklam Ajansı

- Sosyal Medya

- WEB Tasarım ve E-Ticaret

- SEM - SEO Hizmetleri

- Matbaa

- Promosyon

- Video Prodüksiyon

- Fotoğraf

- Mobil Kampanya ve Loyalty

- Halkla İlişkiler

- Franchise Danışmanı

- Marka Danışmanı

- Fuar ve Teşhir Stant Uygulamacıları

- Tabela & Dijital Baskı


29 MART 2021

16:00 – 18:00

“HUKUK / FİNANS” Networking Etkinliği


- İş ve Ticaret Hukuku

- Gayrimenkul Hukuku

- Uluslararsı Hukuk - Deniz Ticaret

- Aile Hukuku

- Fikri Sınai Haklar (Marka Patent) Hukuku

- Mali Müşavir