JCI Beşiktaş ve Cambly Paydaşlığı


JCI BEŞİKTAŞ ŞUBESİ,

“Let’s Connect with English” DEDİ!

JCI Beşiktaş Şubesi ve Cambly (Uluslararası Online İngilizce Eğitim Platformu) bir araya gelerek JCI Türkiye Üyelerinin günümüzde tüm dünyanın ortak dili olan İngilizce üzerindeki hakimiyetini arttırmak amacıyla paydaşlığa imza attı.

DÜNYANIN ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU: CAMBLY

Cambly, anadili İngilizce olan eğitmenlerle anında ve bire bir İngilizce derslerine katılmanızı sağlayan, dünya çapında 5.5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış Uluslararası İngilizce dil geliştirme platformudur.

Her geçen gün daha da artan kullanıcılarının hem bilgisayar üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman derslere katılabilmesini sağlayan Cambly; İngilizce öğretmenin yanı sıra, platforma üye olan kişileri ana dili İngilizce olan kişilerle bir araya getirip kendi ağızlarından kültürlerini öğrenebilme, iletişim ağınızı genişletebilme, yeni iş alanları gibi fırsatlarda sunmaktadır.

PEKİ NEDEN CAMBLY?

- 7/24 dilediğimiz zaman online eğitmenlere bağlanabilme veya favori öğretmenlerimizden randevu alarak bağlanabilme şansı,

- Görüntülü konuşma seçeneği ile bire bir konuşurken eş zamanlı şekilde yazılı destek alabiliyor olmak,

- Bilmediğimiz ve yetemediğimiz noktalarda Anlık Çeviri özelliği ile Türkçe’ye çeviri yapabiliyor olmak,

- Kişiselleştirilmiş dersler sayesinde ihtiyacınız olan konu veya konular (Örneğin spesifik olarak Satış ve Pazarlama İngilizcesi veya Mühendislik İngilizcesi veya TOEFL-IELTS sınavı hazırlığı) bazlı bir İngilizce gelişimi sağlanabiliyor olması,

- Derslerin anlık olarak kayıtları alınması (aksi istenmediği sürece geçerli bu) sayesinde, dersleri tekrar tekrar izleyebilme olanağı,

- Aldığınız eğitimleri süresini belirten ve bunu CV’nize ekleyebileceğiniz bir CAMBLY SERTİFİKASI edinme şansıdır.

Söz konusu paydaşlık çalışması “Ağaç yaşken eğilir” atasözünden yola çıkarak toplumun geleceği olan çocukları da kapsamaktadır. Bu bağlamda JCI Beşiktaş, 4-15 yaş aralığındaki genç bireylerin, kendileri için en iyi geleceği oluşturmalarına ön ayak olmak amacıyla, paydaşlık çalışmalarına Cambly Kids platformunu da dahil etmektedir.

İki kurum arasındaki paydaşlık anlaşması hem Uluslararası JCI etkinlik katılımları hem de iş hayatında akışkan ve etkili bir İngilizceye sahip olmayı, aynı zamanda İngilizce’ye karşı olan tabuların yıkılmasını amaçlamaktadır.

Bu paydaşlıktan sizde yararlanmak istiyorsanız, JCI Türkiye Mail Ağı içerisinde bulunan ilgili mailde;

- Paydaşlık ile ilgili bütün detayları öğrenebilir,

- Cambly için başvuru formunu doldurabilir,

- Cambly Kids içinse indirim kodlarına ulaşabilirsiniz.

Bahse konu paydaşlıkta;

Yetişkinler için,

-12 aylık tercihlerde, %65 indirim (Geçici Black Friday indiriminin üzerinde)

-Cambly Kurumsal Sitesinde olmayan 6 aylık tercih seçenekleri

-Cambly Kurumsal Sitesinde olmayan 3 aylık tercihleriniz için %30 indirim (Black Friday İndirimlerinde de bulunmamaktadır)

Çocuklar için,

-3 aylık üyeliklerde %30

-12 aylık üyeliklerde %50 indirim sağlanmıştır.

61 görüntüleme