Fark Yaratan Türk GençleriJCI’ın global ödül programı Ten Outstanding Young Persons’ın fark yaratan Türk gençlerinin başarıları devam ediyor.


10 farklı alanda ülkelerinin en başarılı gençlerini seçen program dahilindeki ulusal birinciler, 100 ülkeden gelen diğer en başarılı genç isimler ile yarışıyor. JCI Türkiye TOYP organizasyonunu 26 yıldır JCI İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştiriyor.


Bu 26 senede 17 Türk genci dünyanın en iyisi seçilme başarısını göstererek bizleri gururlandırdı. Güzel bir haberde Fortune Türkiye’nin 2020 40 yaş altı 40 başarılı genç listesini açıklamasıyla geldi.


Daha önce alanlarının en başarılı seçilen ve TOYP’ta dünyanın zirvesine çıkmış 3 isim bu listede yer alıyor.


Açıklanan 40 kişilik listede TOYP’un dünyanın en başarılısı seçilen, 2016 yılı “Tibbi Yenilik ve Buluşlar” kategorisi birincisi Dr. Canan Dağdeviren, 2019 “İş Dünyası, Ekonomi ve Girişimcilik” kategorisi Duygu Yılmaz ve 2019 “Tibbi Yenilik ve Buluşlar” kategorisinde yine birinci seçilip bayrağımızı JCI Dünya Kongresi galasında sahneye taşıyan isimlerden birisi olan Dr. Naşide Gözde Durmuş bu prestijli listede yerini aldı.


DUYGU YILMAZ VİDEOSU


NAŞİDE GÖZDE DURMUŞ VİDEOSU


CANAN DAĞDEVİREN VİDEOSU


216 görüntüleme