04 Kasım Çar | Marmara Üniversitesi Online Platform

LiderSen | JCI Kadıköy | Bir Lider Neler Yapabilir?

Biletler Satışta Değil
LiderSen | JCI Kadıköy | Bir Lider Neler Yapabilir?

Saat & Yer

04 Kas 2020 17:00 – 19:00
Marmara Üniversitesi Online Platform

Etkinlik Hakkında

Liderlik Okulu’nda bu hafta: Sevcan Kahraman bizlerle…

Liderlik Okulu’nda 04.11.2020 Çarşamba günü gerçekleşecek dersimizin konuğu Topluluk Önünde Konuşma ve Liderlik Kulubü Toastmasters’ın Başkanlarından Sevcan KAHRAMAN. My Shell Toastmasters Kulübünün Kurucu Başkanı olarak kurumsal kulüpteki başkanlık görevine devam eden Sevcan KAHRAMAN, İstanbul Türkçe Toastmasters Kulübü’ne de mentörlük yapmaktadır. Kariyer yolculuğunda bizlere “Bir Lider Neler Yapabilir?” konusunu anlatırken kendi deneyimlerini de paylaşacağı bir oturum gerçekleştirecek.

Şuan Shell’de Avrupa, Afrika ve Latin Amerika bölgesinden sorumlu Indirekt Kanal Müdürü olarak görev yapmakta olup, 2008 Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Bu zamana kadar profesyonel hayatında pazarlama, satış- operasyon ve iş geliştirme alanında hem lokal hem de global görevler üstlenmiştir. Çeşitli organizasyonlarda ve farklı konularda ilham verici, motivasyon konuşmacılığı yapmakta ve topluluk önünde konuşma üzerine eğitimler vermektedir. Aynı zamanda 2019 Toastmasters Ulusal Hitabet Yarışması Türkiye 3.lüğüne sahiptir.

Kendini gözlemci, araştırmacı, meraklı, tutkulu ve her zaman öğrenmeye aç biri olarak tanımlar. Tiyatro vazgeçilmezlerindendir hem izlemeyi sever hem de doğaçlama tiyatro yapmayı. “Çarşamba Pazarı” Doğaçlama Tiyatro Ekibi’nin bir üyesidir ve düzenli olarak doğaçlama tiyatro oyunları ile sahneye çıkmaktadır.

Hep inandığı temel olgu ise "Şans hazır olanı sever"dir.

Etkinliği Paylaş