21 Temmuz Paz | Kadıköy Moda Sahili

JCI Kadıköy - Peace is Possible

JCI Kadıköy-Peace is Possible kapsamında; şubemizin Twinning şubesi JCI Novisad @jci_novisad ile devreye almış olduğumuz “Barış için Paylaş – Share for Peace” projesi hakkında bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.
Kayıt Kapalı
JCI Kadıköy - Peace is Possible

Saat & Yer

21 Tem 2019 09:00 – 19:00
Kadıköy Moda Sahili, İstanbul, Caferağa Mahallesi, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Projemizin birinci aşaması olan JCI Novisad ile Twinning anlaşması Fransa’nın Lyon kentinde gerçekleşen JCI EU konferansında imzalanması ve ilk barış farkındalığı paylaşımının Nobel Barış ödülü sahiplerinin, ünlü şarkıcı, oyuncu ve fikir önderlerinin barışla ilgili sözlerininin yanı sıra Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Beyannamesi’nde barışı vurgulayan maddeleri içeren özel üretim magnetlerin 200’den fazla delegeye dağıtılması ve bunun sosyal medyadan paylaşılması başarılı şekilde tamamlanmıştır. 

Projemizin ikinci aşaması *Kadıköy Moda Sahili'nde* ve Sırbistan’ın *Novisad* şehrinde *21 Temmuz 2019* tarihinde barış mesajları içeren özel üretim uçurtmaların aynı anda uçurulduğu bir etkinlik günüdür. 

Gün boyunca gelen ailelerin, çocukların uçurtma deneyimini, barış mesajlarını #shareforpeace etiketini kullanarak sosyal medya hesaplarından paylaşmalarını ve farkındalık zincirini genişletmeyi planlamaktayız. 

Bu etkinlik JCI Kadıköy ve JCI Novisad gönüllülerinin aynı anda dünyanın iki farklı ülkesinde yüksek bir sesle “BARIŞ” demek için çalışacağı ve bire bir diyaloğun kurulacağı bir etkinliktir. 

Uluslararası İlişkiler Direktörümüz Barış Ayber @barisayber 'e projesindeki emekleri için çok teşekkür ederiz .

📌 Etkinlik Tarihi ve Saati: 21 Temmuz, Tüm Gün 📌 Etkinlik Yeri: Kadıköy Moda Sahili 

Tüm Gönüllülerimizi aramızda görmek isteriz..

Etkinliği Paylaş