09 Nisan Per | Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi

JCI Kadıköy | LiderSen Projesi - Fidan Aydın

2020’ de JCI Kadıköy ailesi #hareketegeç sloganıyla yola çıktı. JCI Kadıköy şubesi olarak Birleşmiş Miletlerin nitelikli eğitimi hedefleyen LiderSen projesi başladı. LiderSen Projesi 7. Yılında da tüm dinamizmi ve yenilikçiliğiyle; Marmara Üniversitesi'nde Online dersler ile devam ediyor. JCI Kadıkö
Kayıt Kapalı
JCI Kadıköy | LiderSen Projesi - Fidan Aydın

Saat & Yer

09 Nis 2020 09:00 – 10:00
Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi, Eğitim, MÜ Göztepe Kampüsü 159a, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

  

2020’ de JCI Kadıköy ailesi #hareketegeç sloganıyla yola çıktı. JCI Kadıköy şubesi olarak Birleşmiş Miletlerin nitelikli eğitimi hedefleyen LiderSen projesi başladı. LiderSen Projesi 7. Yılında da tüm dinamizmi ve yenilikçiliğiyle; Marmara Üniversitesi'nde Online dersler ile devam ediyor. JCI Kadıköy ailesi LiderSen projesiyle üniversite öğrencileriyle, iş dünyası Liderlerini bir araya getiriyor.

Liderlik Okulu’nda bu hafta: Fidan Aydın bizlerle…

Liderlik Okulu 09.04.2020 Perşembe günü olacak dersimizin konuğu 2019 JCİ Kadıköy Başkanı Fidan Aydın. Kariyer yolculuğunda bizlere ‘’Dijital Dünyada Liderlik'’ konusunu anlatırken kendi deneyimlerini paylaşacağı bir sunum gerçekleştirecek.

Sunrise Global Creative Dijital Ajans kurucusu ve yöneticisi olan Fidan Aydın; aktif olarak Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında çalışmaktadır.

Paylaştıkça çoğalmanın felsefesine inanan Fidan Aydın; liderlik alanındaki tecrübe ve bilgilerini bu hafta katılımcılarımıza aktaracak.

Liderlik akademisi; 24 Şubat-9 Mart arasında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesinde gerçekleşen derslerimiz 9 Nisan tarihinden itibaren Perşembe günleri saat 09:00-10:00 arasında Marmara Üniversitesi Online eğitim platformu üzerinden devam edecektir  

Tarih: Başlangıç – Bitiş saati: 

9 Nisan 2020

09:00-10:00

Yer: Marmara Üniversitesi,Teknoloji Fakültesi,Online Eğitim Platformu 

Etkinliği Paylaş