21 Mayıs Per | Marmara Üniversitesi

JCI Kadıköy | LiderSen Projesi

LiderSen Projesi, üniversite öğrencilerinin bireysel gelişimlerine ve liderlik becerilerine katkıda bulunarak, ileriye dönük farkındalık düzeylerini arttırmak ve iş dünyasına yönelik yetişmiş insan gücü desteği sağlamak amacıyla başlatılmıştır. Proje uzun süreli bir eğitim programı olup, üniversite
Kayıt Kapalı
JCI Kadıköy | LiderSen Projesi

Saat & Yer

21 May 2020 09:00
Marmara Üniversitesi, Eğitim, Fahrettin Kerim Gökay Cd., 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

 LiderSen Projesi, üniversite öğrencilerinin bireysel gelişimlerine ve liderlik becerilerine katkıda bulunarak, ileriye dönük farkındalık düzeylerini arttırmak ve iş dünyasına yönelik yetişmiş insan gücü desteği sağlamak amacıyla başlatılmıştır. Proje uzun süreli bir eğitim programı olup, üniversite – STK iş birliğinin en güzel örneklerinden birisini oluşturmaktadır. Geçen 6 yıl içerisinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde devam zorunluluğu ile okutulan bir seçmeli ders haline gelen LiderSen Liderlik Okulu, 13 haftalık bir ders programı ve beraberinde vize ve final sınavlarından oluşmaktadır. Ders içeriği, öğrencilerin liderlik kavramını anlamaları, aynı zamanda liderlik deneyimi yaşamış konuk hocaların deneyimlerinden faydalanmalarını amaçlamaktadır.    

Her hafta farklı konuk konuşmacıların olacağı LiderSen projesinde 10.hafta katılımcısı Çiğdem Şengül’dür. Çiğdem Şengül’ün konuşmasının konusu; ‘’Çevik Lider Kimdir?’’. Bu konu çerçevesinde bir sunum ile birlikte ders süresince iş hayatında yaşadığı tecrübelerden bahsederek öğrencilere fayda sağlanması hedeflenmektedir. Etkinlik 1 seans şeklinde Marmara Üniversitesi Online Eğitim Sistemi üzerinden gerçekleşecektir. Katılımcılar dersi seçen fakülte öğrencileri oluşacaktır. Etkinlik planlanan ders süresi çerçevesinde gerçekleşecektir.

Kayıt Kapalı

Etkinliği Paylaş