13 Mayıs Pzt | Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi

JCI Kadıköy- LiderSen Etkinliği

Kayıt Kapalı
JCI Kadıköy- LiderSen Etkinliği

Saat & Yer

13 May 2019 09:30 – 10:30
Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi, C Blok Konferans Salonu-Eğitim Mahallesi, MÜ Göztepe Kampüsü 159a, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

2019’ da JCI Kadıköy ailesi “Kendini Keşfet” sloganıyla yola çıktı. JCI Kadıköy şubesi olarak Birleşmiş Miletlerin nitelikli eğitimi hedefleyen LiderSen projesi başladı. LiderSen Projesi 6. Yılında da tüm dinamizmi ve yenilikçiliğiyle; Teknolojisi Fakültesi ile birlikte Diş Hekimliği Fakültesinde de eş zamanlı olarak ders vermeye başladı.

JCI Kadıköy ailesi LiderSen projesiyle üniversite öğrencileriyle, iş dünyası Liderlerini bir araya getiriyor.

Liderlik akademisi; 25 Şubat-13 Mayıs tarihleri aralığında Pazartesi günleri olacaktır. Marmara Üniversitesinde Liderlik akademimizi Göztepe Kampüsü Teknoloji Fakültesinde saat 09:30-10:30 aralığında ve Başıbüyük Kampüsü Diş Hekimliği Fakültesinde saat olarak 12:00-13:00 saatleri aralığında gerçekleşecektir.

LiderSen Akademi dokuzuncu haftasında 13 Mayıs Pazartesi günü; Burcu Erol Girişimci- Yönetici/ Kariyer Enerjim Genel Müdür ve 2019 JCI Türkiye Başkanı olarak Liderlik dersine katılım gösterecektir. Burcu Başkanımıza katılımı için çok teşekkür ederiz.

Derslerimiz tüm katılımcılarımıza açıktır.

"Sizleri de keyifli,öğretici, bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı Liderlik dersimize bekliyoruz "

Etkinliği Paylaş