26 Ocak Sal | Junior Chamber International - Genç Lide

JCI İzmir | Ocak Ayı Mutad Toplantısı

Kayıt Kapalı
JCI İzmir | Ocak Ayı Mutad Toplantısı

Saat & Yer

26 Oca 20:00
Junior Chamber International - Genç Lide, Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Gamze Apt. No: 76 D:6 Beşiktaş/İstanbul

Etkinlik Hakkında

26 Ocak 2020 Salı akşamı saat 20.00’de Ocak ayı mutad toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantıya HavHav& WufWuf Kurucusu ve CEO’su Umut İlhan ve HavHav’ın Türkiye Genel Müdürü Eda Alagözlü konuk olacak ve “Pet Sektörünün Durdurulamaz Yükselişi ve Girişim Fırsatları” hakkında bilgilendireceklerdir. Katılım için aşağıdaki link üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir.

https://docs.google.com/forms/d/1sDUGT8pA2AfewFOe7sLPNn_FDUx00fjEkOrStMYA-KQ/edit

Eda Alagözlü - Türkiye Genel Müdürü

1974 İzmir doğumlu. 20 yıl boyunca İstanbul'da global reklam ajanslarında reklam yazarlığı ve kreatif direktörlük yaptıktan sonra İzmir'e taşınıp HavHav'ın kuruluşunda yer aldı. 3 yıldır online abonelik sistemi HavHav ve Miyav'ın Türkiye operasyonu yöneticiliğini yapıyor. HavHav ve Miyav'ın bugün 5 binin üzerinde aktif abonesi bulunuyor.

Umut İlhan - HavHav & WufWuf Kurucu ve CEO'su

1983 İzmir doğumlu. 2007 yılında İzmir'in en büyük dijital ajansı Venüs'ü kurup 11 yıl boyunca yönetti. 2017'de kurduğu HavHav'dan sonra 2018'de Londra'ya taşınarak kurduğu WufWuf, Avrupa'nın köpekler alanında en büyük abonelik sistemi oldu. Bugün WufWuf, Amerika ve tüm dünyada görücüye çıkmaya hazırlanıyor. WufWuf'un çoğunluğu Birleşik Krallık olmak üzere, Avrupa'da 8 binin üzerinde aktif abonesi var.

Etkinliği Paylaş