25 Nisan Per | İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli E.M.

JCI İSTANBUL-LİDERLİKTE NETWORKİNGİN ÖNEMİ, TOPLULUK OLUŞTURMA, GELİŞTİRME ve KORUMA STRATEJİLERİ

“Liderliğin Mimarisi” eğitim serisi, 4 eğitimden oluşan bir eğitimler dizisi olup eğitimler kapsamında “liderlik” kavramı, farklı unsurlarıyla ve farklı konuşmacılar tarafından detaylı bir şekilde ele alınacaktır.
Kayıt Kapalı
JCI İSTANBUL-LİDERLİKTE NETWORKİNGİN ÖNEMİ, TOPLULUK OLUŞTURMA, GELİŞTİRME ve KORUMA STRATEJİLERİ

Saat & Yer

25 Nis 2019 19:00 – 22:00
İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli E.M., Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulv., 34353 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Etkinlik Detayı: İstanbul Aydın Üniversitesi’nin mekân sponsorluğuyla gerçekleştirilecek serinin üçüncü eğitimi olan bu seminerde lider olmak isteyen ve hâlihazırda yönetici olan kişilere etkili çevre oluşturma,topluluk kurma konusunda ipuçları verilecektir. İstanbul Business Network Grubu Kurucusu Zafer Düztepe rehberliğindeki bu seminere katılarak yeni çevre oluşturma potansiyeline sahip bir lider kişinin nasıl olması gerektiğini bizzat deneyimleyeceksiniz.Deneyim paylaşımları yoluyla interaktif bir şekilde işlenecek olan bu eğitimin ikinci oturumunda etkili çevre oluşturma için “Asansör Cümlesi” ile hızlı tanışma pratiği yapılacaktır.

*Eğitim kaydı zorunlu olup; kayıtları sadece “Tifika” platformu üzerinden alınmaktadır. Eğitim sonrası katılımcılara JCI İstanbul Akademi tarafından eğitim sertifikası takdim edilecektir.

Eğitim Kayıt Linki: (https://www.tifika.com/egitim/2427)

LCV : Deniz TÖREN JCI İstanbul Akademi Direktörü

0537 410 9023

deniztoren25@gmail.com

JCI Üyesi:30 TL

Misafir Katılım: 50 TL

Etkinliği Paylaş