17 Haziran Per | zoom.us

JCI İstanbul JCI Kadıköy | Less is more (Beslenme Alanında Sadeleşme)

Kayıt Kapalı
JCI İstanbul JCI Kadıköy | Less is more (Beslenme Alanında Sadeleşme)

Saat & Yer

17 Haz 20:00
zoom.us

Etkinlik Hakkında

Beslenme Düzeninde Sadeleşme Less is More’da Konuşulacak

Yaşamda sadeleşme, minimalizm ve bilinçli tüketim konularında farkındalık yaratmak için JCI İstanbul ve JCI Kadıköy işbirliğinde hayata geçirilen Less is More projesinin ikinci workshop’u 17 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek. Beslenme alanında sadeleşmeyi konu alan etkinlik genel katılıma açık ve ücretsiz.

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI)’nin İstanbul ve Kadıköy şubeleri işbirliğinde iki dönemdir gerçekleştirilen Less is More projesi sadeleşme ve bilinçli tüketim konularında önemli farkındalık çalışmaları yürütüyor. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın da adapte edildiği projede; Hedef 3 Sağlıklı Bireyler, Hedef 7 Erişilebilir ve Temiz Enerji, Hedef 8 İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme, Hedef 11 Sürdürüleblir Şehirler ve Topluluklar, Hedef 12 Sorumlu Üretim ve Tüketim, Hedef 17 Amaçlar İçin Ortaklıklar doğrultusunda sürdürülebilir bir yaşam için toplumdaki bireylerde tüketim farkındalığı geliştrerek sadeleşmek ve hayatlarımızı dönüştürürken sürdürüleblir bir dünya için daha çok alan açmak hedeflenmiştir.

“Yaşam Alanında Sadeleşme” konulu ilk workshop çalışmasıyla geçtiğimiz ay minimalist yaşam meraklılarıyla buluşan Less is More projesinin yeni ayağında, 17 Haziran Perşembe günü “Beslenme Alanında Sadeleşme” temalı bir workshop ilgililerle buluşacak. Dünyanın en büyük vegan topluluğu olan The Vegan Society’den Uluslararası Satış Müdürü Katharina Eist, The Vegan Society Diyetisteni Andrea Rymer ve Diyetisyen Ece Şenol’un katılımıyla gerçekleşecek etkinlik saat 20:00’da Zoom üzerinden canlı şekilde gerçekleşecek.

Proje hakkındaki gelişmeleri ve güncel duyuruları @jciistanbul @jcikadikoy ya da @lessismoreunity instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Etkinlik katılımı: Zoom Meeting ID: 882 3146 2272

Etkinliği Paylaş