29 Nisan Per | Zoom

JCI İstanbul - Afete Dirençli Toplum için Bilişim Teknolojisi

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 21:00'de JCI İstanbul tarafından BAŞARSOFT, ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, DOHAD, MAG-DER işbirliği ile gerçekleşecektir.
Kayıt Kapalı
JCI İstanbul - Afete Dirençli Toplum için Bilişim Teknolojisi

Saat & Yer

29 Nis 21:00
Zoom

Etkinlik Hakkında

Cep telefonunuzdan deprem riskinizi sorgulayabilir misiniz?

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 21:00'de JCI İstanbul tarafından BAŞARSOFT, ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, DOHAD, MAG-DER işbirliği ile gerçekleşecek "Afete Dirençli Toplum için Bilişim Teknolojisi ” başlıklı #online panelimizi JCI Türkiye YouTube kanalından #canlı olarak izleyebilirsiniz. ZBEU Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan KUTOĞLU ve BAŞARSOFT Ceo Alim Küçükpehlivan’ın konuşmacı olarak yer alacağı panelin Moderatörlüğünü 2021 Afete Dirençli Toplum Ekip Üyesi Berkay GÜNGÖREN gerçekleştirecek.

Afet riskini azaltmak adına yapılan bilimsel çalışmalar ve Türkiye’de bu alanda ilk sosyal girişim örneği olan Deprem Riskim uygulaması hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bu paneli kaçırmayın.

Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.

JCI İstanbul tarafından DOHAD,MAG-DER,AKUT Vakfı, Çeviri Derneği işbirliği ile 2020 yılında  toplumda Afet Kültürü'nün yaygınlaşması ve kayıpların azaltılması amacıyla hayata geçirilen ve 2020 JCI Türkiye Hibe Fonu tarafından desteklenen “Afete Dirençli Toplum” projesi kapsamında toplumda 5.700’den fazla kişiye fayda sağlanmıştır.

2020 yılında Türkiye’nin ilk herkese açık ve ücretsiz online Katılım Sertifikalı “Afet Kültürü Eğitimi” gerçekleştirilmiş, Türkiye’nin alanında önemli isimleri ile gerçekleşen yerel ve uluslararası paneller ile #Afet Kültürü kapsamında toplumda #pozitif #farkındalık sağlanmıştır.

Kayıt Kapalı

Etkinliği Paylaş