03 Haziran Çar | zoom.us

JCI CV | Krizden İnovasyonla Çıkış

Zoom Linki : Topic: KRİZDEN İNOVASYONLA ÇIKIŞ Time: Jun 3, 2020 09:00 PM Istanbul Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/83059041292?pwd=R0FVU0JzTFZudkhNa21mVk1tTGtrZz09 Meeting ID: 830 5904 1292 Password: 385739
Kayıt Kapalı
JCI CV | Krizden İnovasyonla Çıkış

Saat & Yer

03 Haz 2020 21:00
zoom.us

Etkinlik Hakkında

 Eğitim Konu Başlığı: Krizden İnovasyonla ÇıkışEğitim Tarihi: 3 Haziran saat 21:00 ZoomEğitmen: Yekta ÖZÖZEREğitmen Hakkında:

1965 İzmir doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden (BSc) 1987 yılında, British Council Bursu ile okuduğu Strathclyde Business School’dan (Glasgow) 1990 yılında Mali İşler alanında Lisansüstü derecesini (MSc in Finance) almıştır.

20 yılı aşkın çalışma hayatı boyunca GSM, Internet, Kişisel Bakım ve Gıda gibi Hızlı Hareket Eden Tüketim Malları, Fast-Food, Havaalanları Yer Hizmetleri, Bankacılık ve Mali İşler gibi birçok sektörde tecrübe sahibi olmuş ve bir saha yöneticisi olarak aktaracağı yenilikçi metotları bizzat uygulama şansını edinmiştir. Danışmanlık ve eğitimci olarak da ağırlıklı olarak aralarında ISO 150 firmalarının veya yurtdışı firmaların yer aldığı Otomotiv, Beyaz Eşya, Tekstil, Sigortacılık, Bankacılık, Çağrı Merkezi, İnşaat, Kimya, Elektronik, Havayolları vb gibi 20+ farklı sektördeki birçok firmaya sürekli hizmetler vermekte, projeler yürütmektedir.

Citibank, Colgate-Palmolive, Coca-Cola, Çelebi Grubu ve Aria gibi firmalarda orta veya üst düzey yöneticilik yapmıştır. Şu anda ABC Danışmanlık ve Eğitim Ltd çatısı altında yurtiçi ve yurtdışında önde gelen birçok firmaya Yenilikçilik (Inovasyon), Yaratıcı Problem Çözme, Yöneticilik, Değişim Yönetimi ve Çatışma Yönetimi konularında danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

  • İnovasyon konusunda pratik yöntemler sunan “Ne Parlak Fikir, Yaratıcı Düşünme Yöntemleri”,
  • Global tüketici trendlerinden uluslar arası inovasyon fırsatları yakalamayı (ingilizce) anlattığı “TrenDNA”,
  • Firmaya özel, değişim kültürünü yönetme yöntemlerini anlattığı “Değişimi Yönetmek ve Liderlik Etmek”
  • İş yaşamına ait komik öyküleri ders çıkartarak aktardığı “Kurumsal Yağ Sanatı” adlı 4 kitabı ve türkçe veya ingilizce yayımlanmış birçok makalesi vardır.

Etkinliği Paylaş