top of page

30 Mart Pzt

|

Junior Chamber International - Genç Lide

JCI Beşiktaş | Online Yoga

JCI Beşiktaş | Online Yoga

Saat & Yer

30 Mar 2020 20:00

Junior Chamber International - Genç Lide, Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Gamze Apt. No: 76 D:6 Beşiktaş/İstanbul

Etkinlik Hakkında

 

Korona Virüs (Covid_19) ile mücadale ettiğimiz, evlerimizde kalarak virüsün yayılmasını engellemeye destek olduğumuz bu günlerde yaşadığımız stres seviyesini mental olarak dengelemek, hareketsiz kalmanın dezavantajlarını fiziki olarak minimuma indirmek adına aktif vatandaşlar için Online Yoga eğitimlerine başlıyoruz. 

JCI Beşiktaş olarak Genel Sekreterimiz, Online Yoga Eğitmeni İrem Atıcı’nın vereceği Yoga derslerine tüm yolu JCI’ la kesişmiş aktif vatandaşları davet etmek ediyoruz. 

Yoga dersimiz, başlangıç seviyesinde, şimdiye kadar hiç yoga yapmamış, merak etmiş ama zaman ayıramamış, yogayı bilen ve hep birlikte pratik yapmak isteyen herkese açık olacaktır. 

Yoganın insan ruhuna ve vücuduna çok hızlı etki eden önemli faydaları vardır. Beden, zihin, ruh sağlığınızı dengede tutmaya yardımcı olan bir aktivitedir. Yoga sonrası kaslarınız hızlı olarak şekillenir, zihniniz boşalır, gözlem yeteneğiniz artar, kendinizi daha yakında tanırsınız, ruhunuzu yakalamayı öğrenir, zihninizle yaşamayı yavaş yavaş bırakırsınız.

Hafta içi her gün akşam saat 20:00’de, hafta sonları ise cumartesi ve pazar günleri 10:00’da sizleri Yoga Dersimize davet ediyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayarak kolaylıkla katılabilirsiniz. Lütfen Yoga öncesi çok ağır yiyecekler yememiş olsun. Mümkün olduğunda hafif bir yemek sonrasında katılım gösterdiğinize emin olun.

https://us04web.zoom.us/j/261207449?pwd=RUpwK0hXeWF0SEhOMUJkcWdpNFp1UT09

Etkinliği Paylaş

bottom of page