10 Nisan Cum | https://us04web.zoom.us/j/834244574?pwd=YWR

JCI Beşiktaş | Online Fitness

Online Yoga Eğitimlerine ek olarak Online Fitness Eğitimleri başlatarak sizlerle birlikte olmak istiyor ve JCI Beşiktaş olarak tüm yolu JCI’ la kesişmiş aktif vatandaşları yine davet etmek ediyoruz. Fitness dersimiz, başlangıç seviyesinde, şimdiye kadar hiç Fitness yapmamış, merak etmiş ama zama
Kayıt Kapalı
JCI Beşiktaş | Online Fitness

Saat & Yer

10 Nis 2020 11:00
https://us04web.zoom.us/j/834244574?pwd=YWR

Etkinlik Hakkında

 

Online Yoga Eğitimlerine ek olarak Online Fitness Eğitimleri  başlatarak sizlerle birlikte olmak istiyor ve JCI Beşiktaş olarak tüm yolu JCI’ la kesişmiş aktif vatandaşları yine davet etmek ediyoruz. 

Fitness dersimiz, başlangıç seviyesinde, şimdiye kadar hiç Fitness yapmamış, merak etmiş ama zaman ayıramamış, Fitness' ı bilen ve hep birlikte pratik yapmak isteyen herkese açık olacaktır. 

Online Fitness Zoom buluşma gün ve saatlerimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah 11:00 olarak belirlenmiştir.

Aşağıdaki linke tıklayarak kolaylıkla katılabilirsiniz. Lütfen Fitness öncesi çok ağır yiyecekler yememiş olsun. Mümkün olduğunda hafif bir yemek sonrasında katılım gösterdiğinize emin olun. 

https://us04web.zoom.us/j/834244574?pwd=YWRJQ2N5MHdaTmZDYU5MZDcycmM0dz09   

Meeting ID: 834 244 574 

Password: 020352 

  

Fitness derslerimizi, Fitness Eğitmen Eğiticisi olan sevgili Orhan ÇAVUŞ' dan alacak olup kendisi ile ilgili biraz bahsetmek isterim. ( https://www.instagram.com/orhanncavuss/?hl=tr ) Orhan Çavuş Kimdir ?  Uzmanlığı olduğu ve eğitmenlik yetki sahipliği branşlar :  Fitness, Pilates, Reformer, Ems, Atletic Performance, Medical Fitness, Vücut geliştirme, Basketbol, Voleybol, Tenis, Cimnastik, Atletizm, Yüzme, Kick box

Etkinliği Paylaş