03 Nisan Çar | Atmeeting Turizm Kiralama Hizmetleri

JCI Bahçeşehir Turkey Connecting Business Asia

JCI Bahçeşehir Türkiye ile Çin arasında iş, yatırım ve ticari ilişkilerin ele alındığı Turkey Connecting Business Asia etkinliği
Kayıt Kapalı
JCI Bahçeşehir Turkey Connecting Business Asia

Saat & Yer

03 Nis 2019 18:30 – 22:00
Atmeeting Turizm Kiralama Hizmetleri , No: Kat: A3 Sarıyer, İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Bilim Sk., 34398 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

3 Nisan Çarşamba günü Maslak'ta @meeting Toplantı Organizasyon'da başta Çin olmak üzere Asya Pasifik ülkelerinde deneyimli iş insanları ve seyahat hikayeleri ile devam ediyoruz:

 Dr. Rıza Kadılar, Çin Türk Araştırma Merkezi (ÇİTAM) Kurucu Başkanı olarak deneyimlerini etkinliğimizde paylaşacak.

 DEİK Tayvan İş Konseyi Başkanı ve DEİK Çin İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Sn. Oğuz Karayeğen, Çin ve diğer Asya Pasifik ülkelerindeki uzun dönemli ticari deneyimlerinden bahsedecek.

 TÜSİAD Çin Network Üyesi, Eren Enerji Sözleşmeler ve Planlama Müdürü Ömer Buğer, Çin ile iş yapma konusunda detayları anlatırken Eren Holding'in Çinli ortaklari ile gerçekleştirdiği mega projeyi bizlere sunacak.

 Programımızın son bölümünde ise Yekta Burcu Göktaş - instagram @cheerstonext 5 aylık Asya Pasifik seyahat hikayelerini en güzel kareler eşliğinde aktaracak.

Asya Pasifik bölgesinde ticari konulara ilgi duyan veya bu ülkelere seyahat etmek isteyenler için organize edilen bu etkinliğimize herkesi bekliyoruz.

Tarih : 3 Nisan Çarşamba

Yer: Maslak @meeting Toplantı Organizasyon

Açık Adres: Maslak Mahallesi Bilim Sokak Sun Plaza No:5 Kat:A3 Sarıyer

Katılım Bedeli: 50 TL

LCV: Burcu Çoban - 05337744891

Etkinliği Paylaş