20 Aralık Paz | https://us02web.zoom.us/j/83673953621?pwd=O

JCI Bahçeşehir | Road To Twinning Business Talks Rhizomatic Thinking Global Etkinliği

Kayıt Kapalı
JCI Bahçeşehir | Road To Twinning Business Talks Rhizomatic Thinking Global Etkinliği

Saat & Yer

20 Ara 2020 15:00
https://us02web.zoom.us/j/83673953621?pwd=O

Etkinlik Hakkında

İşbirliğimizi güçlendirmek için Filipinler’deki iki program ortağımızla Business Talks kapsamında ortak etkinlik organize etmeye niyetlenmiştik. Filipinler’deki şubelerle süregelen iyi ilişkilerimizin etkisiyle Road To Twinning programımızın iki partnerinin yanısıra üç şube daha yeni ortak etkinliğimizi destekleme kararı aldı. Böylece Filipinler’den beş farklı ilden beş şube yeni etkinliğimizde bizimle işbirliği yapıyor:

  • JCI Kadayawan – Davao – Road To Twinning partnerimiz
  • JCI Womandaue – Cebu - Road To Twinning partnerimiz
  • JCI Macajalar 24 K – Cagayan De Oro
  • JCI Silang Cattleya – Silang
  • JCI Quezon City Capitol – Manila

Konumuz ise ‘Rhizomatic Thinking’… Henüz yeni bir kavram olan ‘Rhizomatic Thinking’ girişimcileri ve yaratıcılığı geliştirmenin modern tekniği. Türkiye’de yerleşik olarak hayatına devam eden Singapurlu bir girişimci Jing Yi Teo ve yerli iş ortağı Emrah Yayıcı’nın konuk konuşmacı olacağı etkinliğimizde soru-cevaplı oturumda Rhizomatic Thinking’i enine boyuna ele alacağız. Hem Rhizomatic Thinking kavramını öğreneceğiz hem de Sayın Teo ve Yayıcı’nın ortak girişimi olan ArtBizTech firmasının bu kapsamda gerçekleştirdiği aktiviteleri ve hizmetleri öğreneceğiz.

Business Talks programımızın bu yeni etkinliğinde moderatörlerimiz şubemizden Duygu Yücel ve JCI Kadayawan şubesinden Pam Panaguiton.

Bu sene Road To Twinning kapsamında 30. global etkinliğimiz, 20 Aralık Pazar günü Türkiye saati ile 15.00’te başlayacak. Etkinliğimiz Zoom’da gerçekleşecek ve JCI Bahçeşehir Facebook kanalından canlı yayınlanacaktır.

Etkinlik Zoom Bilgileri:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/83673953621?pwd=OVg1cU5rWmZCVWNZWW12MEZIQ3c0QT09

Meeting ID: 836 7395 3621

Passcode: 098228

Sizleri Rhizomatic Thinking kavramı ile tanışmaya ve girişimcilik/yaratıcılık özelliklerinizi bu kavramla geliştirmeye davet ediyoruz.

Etkinliği Paylaş