28 Ocak Sal | ING İnovasyon Merkezi

JCI Avrasya - Durumsal Liderlik Eğitimi

Kayıt Kapalı
JCI Avrasya - Durumsal Liderlik Eğitimi

Saat & Yer

28 Oca 2020 18:30
ING İnovasyon Merkezi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

 

Yöneticiler ve liderler gün faaliyet gösterdikleri alanlarda hem kendi yönettikleri ekiplerde, hem de dış koşullar nedeniyle oluşan durumlarda birçok farklı olayla ve durumla karşılaşmaktadırlar. başarılı bir yöneticinin ne kadar tecrübeye sahip olursa olsun karşılaştığı duruma göre değişen bir “Durumsal Liderlik Modeli” sergilemesi gerekir. Zira ekip içinde çalışan kişilerin kurumda çalışma süreleri, kişilik profilleri, duygusal durumları ve eğitim seviyeleri birbirinden ciddi farklılıklar göstermektedir.

Bu sebeple çalışanların tümüne aynı davranış biçimleriyle yaklaşmak doğru değildir. Bu yöntem hem yöneticinin hem de ekibin motivasyonunu ve performansını olumsuz etkileyecektir. İhtiyaç olan şey yöneticilerin değişim için gerekli olan farklı liderlik becerilerini de sergileyebilmeleridir. Ekip yöneten herkes “Durumsal Liderlik Modelini” kullanarak her durum ve konumdaki çalışanı çok daha rahat analiz edebilir ve yönetebilirler.

Liderlik becerilerinizi geliştirmek, ekibinizin ve kendinizin performansını artırmak için sizi de bu keyifli eğitime bekliyoruz.

Kayıt Kapalı

Etkinliği Paylaş