21 Mart Per | Mimar Sinan Kongre Merkezi

JCI Antalya - Güney Kariyer Fuarına Katılıyoruz

Akdeniz Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılacak olan GÜNKAF 19 Kariyer Fuarına paydaş olarak katılıyoruz. Eğitim ve kariyer planlaması hakkında birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve derneğimizi en güzel şekilde temsil etmek için fuarda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Kayıt Kapalı
JCI Antalya - Güney Kariyer Fuarına Katılıyoruz

Saat & Yer

21 Mar 2019 08:30 – 22 Mar 2019 18:00
Mimar Sinan Kongre Merkezi, Yeşiltepe Mahallesi, 2683. Sk. No:12, 07025 Kepez/Antalya, Türkiye

Etkinlik Hakkında

21-22 mart tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak olan GÜNKAF 19 Kariyer Fuarına paydaş olarak katılıyoruz. Fuar kapsamında her bölümden öğrencilere ve mezunlara yönelik yüzlerce firmanın iş ve staj başvurularının alınacağı stantlar yer alacak, aynı zamanda kongre merkezlerinde farklı etkinlikler, iş ve staj görüşmeleri tecrübe paylaşımları ve konuşmacılar tarafından gerçekleştirilecek konferanslar ile birlikte 100’e yakın eğitim düzenlenecektir.

2015 Şube Başkanımız Beytullah AKSOY’un da konuşmacı olarak katılacağı fuarda JCI Antalya Şubesi olarak kuracağımız stant ile iki gün süresince en etkili şekilde derneğimizin tanıtımı yapılacak olup ayrıca güncel projelerimiz hakkında katılımcılara bilgi verilecektir.

Eğitim ve kariyer planlaması hakkında birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve derneğimizi en güzel şekilde temsil etmek için fuarda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi için:

http://www.gunkaf.com/

Etkinliği Paylaş