11 Nisan Per | eOfis Nurol Tower | Hazır Ofis ve Sanal

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇAĞINDA LİDERLİK

"Liderliğin Mimarisi" adıyla Liderlik becerilerimizi geliştirmemize yardımcı olacak 4 farklı konuşmacıdan oluşan eğitim serimizin ilk etkinliğidir.
Kayıt Kapalı
DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇAĞINDA LİDERLİK

Saat & Yer

11 Nis 2019 19:00 – 22:00
eOfis Nurol Tower | Hazır Ofis ve Sanal , İzzet paşa Mahallesi Yeniyol Cad, İzzetpaşa Mahallesi, Nurol Tower No:3, 34387 Şişli/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Etkinlik Detayı: “LİDERLİĞİN MİMARİSİ” başlıklı eğitim serisinin ilk eğitimi olan bu atölye çalışmasında Avrupa Koçluk ve Mentorluk Konseyi Dünya Başkanı Dr. Rıza Kadılar, seneler sonra ilk defa katılımcılarla çok değerli konularda güncel gelişme ve deneyimlerini paylaşacaktır. Kadılar’a göre “liderlik” kavramının değişen teknoloji ve küresel-kültürel dengeler ışığında yeniden ele alınma zamanı çoktan gelmiştir. Eğitim kapsamında iş piyasasının geleceği, dijital dönüşüm çağında geliştirilmesi gereken yetkinlikler, kurumsal iş iklimi ve günümüz iş dünyasında başarılı olmak adına koçluk ve mentorluk programlarının sundukları, agile ve kapsayıcı liderliğin önemi ve yeni liderlik modelleri tartışılacaktır.

* Eğitim sonunda arzu eden katılımcılar, ücret mukabili, imzalı kitap alma

fırsatına da sahip olacaktır.

*Eğitim kaydı zorunlu olup; kayıtları sadece “Tifika” platformu üzerinden

alınmaktadır. Eğitim sonrası katılımcılara JCI İstanbul Akademi tarafından

eğitim sertifikası takdim edilecektir.

JCI Üyesi:30 TL

Misafir Katılım: 50 TL

Eğitim Kayıt Linki: (https://www.tifika.com/egitim/2349)

Kayıt Kapalı

Etkinliği Paylaş