top of page

25 Mart Cum

|

Limak Lymra Otel Kemer

2022 JCI Türkiye Liderler Zirvesi

Dijiliderlik temalı JCI Türkiye Liderler Zirvesi ile farklı trend konular ve harika konuşmacılarla yeni nesil liderlik anlayışından ilham alın. Zirveye JCI Türkiye üye ve aday üyelerinin yanı sıra, misafirlerde 24 Mart 2022 tarihine kadar kayıt olabiliyor. Kayıt için: https://bit.ly/jciliderlerzirv

2022 JCI Türkiye Liderler Zirvesi

Saat & Yer

25 Mar 2022 13:00 – 27 Mar 2022 12:00

Limak Lymra Otel Kemer

Etkinlik Hakkında

Genç girişimci liderlerin 35 yıldır sivil toplumdaki adresi olan JCI Türkiye – Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği tarafından her sene düzenlenen JCI Türkiye Liderler Zirvesi, 2022’de turizmin başkenti Antalya ev sahipliğinde 25-27 Mart tarihlerinde Kemer Limak Lymra Otel’de gerçekleşiyor.

Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Junior Chamber International Türkiye’nin 14 farklı il ve K.K.T.C. üyelerinin katılım göstereceği zirveye bu sene dünyanın en büyük soğuk zincir lojistiği şirketlerinin başında gelen Martico’nun ev sahipliğinde hayata geçecek. Aynı zamanda tarımsal girişimcilik alanına da katkı sağlayan şirket, gişirimci ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyor.

JCI Türkiye Liderler Zirvesi’nin bu yılki teması “dijiliderlik” olarak belirlendi. Bu kapsamda genç liderlerin bir araya geleceği farklı oturumlarının ve dış saha eğitimlerinin yanı sıra birçok çok özel isimlerde zirvede yer alıyor. Zirvenin en özel konuğu şair, yazar ve müzeci Sunay Akın olacak. Akın’ın yanı sıra Martico MENA Bölge Partneri Aziz Adadağ, Prof. Dr. Sinan Canan, , Engin Sezgin, Uzman Klinik Psikolog Melisa Oral, Özel Oytun Türkoğlu, Emrah Kozan, Nihal Zoroğlu ve Prof. Dr. Şadi Evren Şeker gibi birçok kıymetli konuk, değişen ve dijitalleşen dünyada liderlik kavramının farklı noktalarına değinecek.

Zirveye JCI Türkiye üye ve aday üyelerinin yanı sıra, misafirlerde 24 Mart 2022 tarihine kadar kayıt olabiliyor. Kayıt için: https://bit.ly/jciliderlerzirvesi2022

Etkinliği Paylaş

bottom of page