top of page

21 Mart Per

|

Nene Hatun Kültür Merkezi

+1 Party ( Artı Bir Parti ) - JCI Beşiktaş/Güneş Çocukları - Esenyurt

21 Mart Dünya Down Sendromlular Gününde 100 Down sendromlu çocuğumuzun aileleriyle birlikte kendilerini özel hissetmelerini sağlamak adına Güneş Çocukları ile birlikte organize ettiğimiz bir etkinlik.

+1 Party ( Artı Bir Parti ) - JCI Beşiktaş/Güneş Çocukları -  Esenyurt

Saat & Yer

21 Mar 2019 13:00 – 18:00

Nene Hatun Kültür Merkezi, Güzelyurt Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Cd. No:45, 34515 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi/Esenyurt/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Down sendromlu çocuklarını günü olan 21 mart tarihinde birlikte eğlenmelerini, mutlu olmalarını, sosyalleşmelerini ve kendilerini özel hissetmeleri için yapılan bir etkinlik. 2-24 yaş arası çocuklarımızın o gün giyecekleri yeni kıyafet ve ayakkabılar alınıp adreslerine yollandı. Esenyurt Belediyesinin sağlayacağı servis ile evlerinden alınıp etkinlik alanına getirilecekler. Etkinlik alanımızı sponsor desteklerimiz (Esenyurt Belediyesi, Fıratlar Grup, 3 El Organizasyon, İyilik Elçileri Derneği, Hayat Su, Şeker Kurabiyeci, Animatör Palyaço, Fotoğraf Annesi, Bubble Show İstanbul, tba.akleyin Düğün Fotoğrafçısı, Panayır Var, Kurabiye Pasta, Trio Turizm TST Teknik Sistemler, Er Organizasyon, Moon organizasyon, Nefis Tat, Pati Pasta, Hüdaver Kuyumculuk, Sevde Çelik Fotoğrafçılık ) sağladığı destek ile; masa düzeni, balon süsleme, patlamış mısır/ pamuk şeker arabaları, Yemek etkinlik öncesi alanda hazır olacak. Saat 13:00 de Yemek ile başlayacak olan organizasyon, Sürekli Dj müzik arkasından Bubble Show ve pasta üfleme fotoğraf çekimi ile devam edecek. Çocukların hepsine BAK DİZ BOZ oyuncakları hediye edilecek.

Etkinliği Paylaş

bottom of page